pozadi
nadpis

O UČITELI

Jmenuji se Tomáš Bystroň a v současné době jsem držitelem technických stupňů 1. Dan Aikikai v Aikido a 2. Dan v Shorinji Kempo.

Bojovým uměním jsem se začat věnovat roku 2001. Pět let jsem cvičil aikido pod vedením Michala Židlického (4.Dan) v Praze, v roce 2006 se mým učitelem aikido stává Michal Baňas (3.Dan). Oběma děkuji za to, že nejen udržovali, ale i prohlubovali můj zájem o aikido a bojová umění. 

V roce 2009 jsem odjel do Londýna, kde jsem se poprvé setkal se stylem Shorinji Kempo. Po krátké době jsem si uvědomil, že je to bojové umění, kterému se chci věnovat naplno. K tomuto rozhodnutí mně dovedlo zejména setkání s učiteli, kteří mi ukázali krásy tohoto stylu. Byli to především sensei Sean Dixie (4. Dan) a sensei Tameo Mizuno (8. Dan), zakladatel British Shorinji Kempo Federation ve Velké Británii.

Po téměř 2 letech intenzivního cvičení jsem v srpnu 2011 složil zkoušky na Shodan (1. Dan) Shorinji Kempo. Zanedlouho na to jsem se vrátil do Prahy. Protože jsem byl rozhodnut pokračovat ve cvičení Shorinji Kempo a v Praze v té době nebylo možné tento styl trénovat, rozhodl jsem se zde, se souhlasem a podporou senseie Mizuna, otevřít  klub Shorinji Kempo a dále spolu s ostatními objevovat krásy tohoto pro mne jedinečného bojového umění.

Kontakt (Tomáš Bystroň)
Telefonní číslo:
739 080 991
e-mail:
bystron.tomas@gmail.com